logo

Při krádeži dětského kočárku v Ostravě se pachatel šklebil, nepoznáte ho?

msk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dosud nezjištěný pachatel odcizil dne 18. ledna 2018 v době kolem 10:49 hodin v Ostravě- Mariánských Horách dětský kočárek s příslušenstvím v hodnotě přesahující částku 10.000 korun. Pachatel vstoupil do obytného domu, ve druhém poschodí se zmocnil volně odloženého kočárku značky Sportfit Neonato, bílo-černé barvy a s tímto výtahem sjel do přízemí domu. Následně odešel neznámo kde.

Ostravští policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež. Prověřováním skutku zajistili kamerové záznamy z domu, na kterých je pachatel zachycen. Záznam přikládám včetně vyhotovených statických fotografií. Markantem je „výrazná“ mimika pachatele. Dále přikládám fotografii odcizeného kočárku. V případě dopadení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dvě léta.

Tímto žádáme případné svědky, kteří by mohli přispět jakoukoliv informací ke zjištění totožnosti pachatele, nechť nás kontaktují na kterékoliv služebně Policie České republiky, na bezplatné telefonní lince 158 nebo na služebním telefonním čísle 974 727 301. Za pomoc předem děkujeme.

por. Bc. Richard Palát, Policie ČR