logo

Při střetu Dodge s Toyotou u Stráže nad Ohří bylo zraněno šest lidí, policie hledá svědky

kvk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V neděli dne 5. srpna 2018 krátce před 15. hodinou došlo na silnici I/13 mezi odbočkou na Horní Hrad a Stráží nad Ohří k vážné dopravní nehodě.

Z dosud nezjištěných příčin došlo k čelnímu střetu osobní vozidla značky Dodge a osobního vozidla značky Toyota. Při dopravní nehodě došlo ke zranění celkem šesti osob, z toho dvě osoby utrpěly těžká zranění. Jedna osoba byla letecky transportována do nemocnice v Plzni a ostatní zraněné osoby byly převezeny vozidly Zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Karlových Varech.

Youtube Video
Podívat se na video

Dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby se co nejdříve obrátili na linku 158 nebo na služebnu dopravních nehod 974366408. Mohou tak přispět k objasnění této vážné dopravní nehody.

Komunikace je po dopravní nehodě zcela neprůjezdná. Policisté odkláněli dopravu nejprve přes Květnovou, Krásný Les, Srní, Malý Hrzín a Boč. V současné době je tato trasa neprůjezdná, neboť zde údajně najel autobus na krajnici a havaroval do příkopu. Ke zranění osob nedošlo. Nová objízdná trasa je přes Křížovu Horu směr Boží Dar.

nprap. Kateřina Krejčí, Policie ČR