logo

Při úterních nehodách na Karlovarsku zemřeli dva lidé, řidič Audi i řidič motocyklu

kvk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 3. července 2018 krátce před čtvrtou hodinou ranní řídil 26letý muž osobní vozidlo značky Audi po silnici I/6 – průtah městem ve směru od Ostrova na Karlovy Vary. V místech u odbočovacího pruhu na Prahu však narazil do před ním jedoucího nákladního vozidla. Nárazem utrpěl mladý řidič zranění, kterým i přes okamžitou zdravotní pomoc na místě podlehl. Silnice byla zcela uzavřena a provoz byl obnoven kolem půl sedmé ráno.

Kolem poledne došlo k další tragické dopravní nehodě, tentokrát na silnici I/6 u odbočky na obec Údrč ve směru z Prahy na Karlovy Vary. Motocyklista zde měl zřejmě předjíždět kolonu vozidel, přičemž narazil do protijedoucího vozidla značky Liaz. Řidiči motocyklu byla na místě poskytnuta první pomoc, avšak utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl. Silnice je v místě dopravní nehody zcela uzavřena a objízdnou trasu na místě řídí policisté.

Aktualizace v 15:40 hodin – silnice I/6 je již zcela průjezdná.

Žádáme svědky, které řidič žlutého motocyklu v inkriminovanou dobu předjížděl, aby volali na linku 158 a pomohli tak k objasnění příčiny této dopravní nehody.

Příčina a okolnosti obou dopravních nehod jsou v šetření policistů.

nprap. Bc. Zuzana Týřová, Policie ČR