logo

Řidič Audi narazil u Měchenic do pilíře železničního mostu, nehodu nepřežil

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V úterý okolo 4. hodiny ráno došlo na silnici č. 102 u Měchenic na Praze západ, v katastru obce Trnová, k tragické dopravní nehodě. Řidič osobního vozu zn. Audi jel z Prahy směrem na Měchenice, přičemž ze zatím neznámých příčin narazil do pilíře železničního mostu.

Auto bylo vlivem nárazu do pilíře odmrštěno mimo pozemní komunikaci, kde zůstalo stát.

Na místo okamžitě vyjely hlídky OO PČR Mníšek pod Brdy, DI PČR Praha venkov – západ, posádky ZZS ASČR a jednotky HZS SČK ze stanic Jílové a Řevnice, posíleny o jednotku dobrovolných hasičů JSDH Hradištko.

V době příjezdu složek IZS na místo nehody nejevil řidič, jenž byl zaklíněný ve vozidle, známky života. Lékař u něj zjistil zranění neslučitelná se životem a konstatoval smrt.

Na místo vyjela výjezdová skupina SKPV ÚO Praha venkov – západ. Dopravní policisté společně s kriminalisty zadokumentovali místo nehody, zajistili potřebné stopy a nehodou se nyní intenzivně zabývají.

Provoz v místě nehody byl možný v pruhu vedoucím na Prahu. Hasiči řídili dopravu kyvadlově. Zasahující jednotky rovněž nasvítily místo pro potřeby Policie ČR, provedly protipožární opatření a po zadokumentování nehody ze strany Policie ČR vyprostily tělo řidiče.

Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření.

MrK, Týdeník Policie