logo

Řidič BMW na Zličíně naboural do kontejneru a utekl, policisté vypátrali podezřelého

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek večer došlo v Míšovické ulici na pražském Zličíně k dopravní nehodě osobního vozu BMW, jehož řidič nezvládl výjezd z kruhového objezdu a narazil do kontejneru.

Řidič poté podle svědků vystoupil z vozu a dal se na útěk. Na místo ihned vyjely hlídky MOP Zličín a Oddělení dopravních nehod. Povolána byla také jednotka HZS Praha ze stanice Petřiny.

Svědci předali policistům popis řidiče a také jeho fotografie, které na místě pořídili. Policisté pak o pár minut později vypátrali muže odpovídajícího popisu.

K řízení vozu se však muž nedoznal. Tvrdil, že vůz patří jeho rodinné příslušnici, avšak on rozhodně neřídil. Policisté u něj provedli dechovou zkoušku na alkohol s pozitivním výsledkem. Následně u něj také provedli test na drogy, přičemž muž na místě uvedl, že je pravděpodobně pod vlivem OPL, neboť drogy užil.

Policisté z místního oddělení předali vyšetřování případu kolegům z Oddělení dopravních nehod. Hasiči ze stanice Petřiny zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a provedli protipožární opatření.

MrK, Týdeník Policie