logo

Řidiče Škodovky po nárazu do stromu na Kladensku odvezla manželka k praktickému lékaři, policistům nadýchal alkohol

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dopravní policisté ve středu v ranních hodinách vyjížděli k dopravní nehodě osobního vozidla zn. Škoda, která se stala v katastru obce Stochov.

Dvaašedesátiletý řidič jedoucí ve směru Stochov – Kačice na rovném úseku vlivem nepřizpůsobení rychlosti povaze a stavu namrzlé vozovky dostal s vozidlem smyk, následně přejel vlevo mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu. Po střetu se vozidlo přetočilo dále kolem stromu v protisměru hodinových ručiček a skončilo částečně na poli mimo vozovku.

Na místo kolize si řidič přivolal ještě před příjezdem policistů manželku, která ho převezla k ošetření k jeho praktickému lékaři, který rozhodl o jeho okamžitém transportu na rakovnické nemocnice, kam zraněného muže přepravila sanita. V nemocničním zařízení zůstal hospitalizován.

Za mužem se po zjištění všech okolností do nemocnice vypravila hlídka rakovnických policistů, která u muže provedla dechovou zkoušku, která vyšla s pozitivním výsledkem. Displej přístroje ukázal v poledne hodnoty 0,58 a 0,61 promile.

nprap. Michaela Nováková, Policie ČR