logo

Strážníci v Týnu nad Vltavou nově nabízí řidičům pomoc v podobě boosteru pro startování vozidel

jhc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Městská policie Týn nad Vltavou se dlouhodobě snaží o službu spoluobčanům, a pokud strážníci mohou, rádi pomohou. Nezřídka se v zimních obdobích stává, že se na nás lidé obrací s žádostí o pomoc při startování vozidla nebo strážníci tuto pomoc sami nabídnou.

Startování lidově „přes kabely“ však není vždy zcela možné nebo je krajně obtížné, kvůli pozici zaparkovaného vozidla nebo případnému umístění služebního vozidla. Z tohoto důvodu bylo do výstroje strážníků zařazeno další zařízení, jež bude, pevně doufáme, sloužit při výše popsaných nemilých okolnostech právě veřejnosti. Jedná se o startovací zařízení Booster P3 Evo max.

V případě, že necháte zapnutá světla, doběhne vás mrazivé počasí či jiné okolnosti, které vás připraví o „šťávu“ v baterii, nebojte se strážníky zkontaktovat na bezplatné lince 800 152 252, pokud nebudou zrovna na závažnějším výjezdu, rozhodně přijedou ku pomoci.

První použití boosteru
Dne 25. 1. 2019, se na strážníky MP Týn nad Vltavou obrátil s prosbou o pomoc jeden ze spoluobčanů, který nemohl nastartovat své vozidlo.

Strážníci vozidlo „nahodili“ během okamžiku a bylo po problému. Tímto si svou premiéru odbyl i již prezentovaný startovací booster.

MP Týn nad Vltavou