logo

Středočeští policisté pátrají po patnáctileté dívce z Neratovic

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 18.5.2018 se osobně dostavila na OOP Neratovice oznamovatelka, že od 15.5.2018 pohřešuje svojí dceru Karlu Voctářovou, nar. 2.8.2002, která odešla z domu a pravděpodobně se pohybuje ve společnosti svého devětadvacetileho, kamaráda, přičemž se zřejmě pohybují po Středních Čechách nebo v Praze. Po nezletilé Karle Voctářové je vyhlášeno celostátní pátrání.

Popis: výška asi 165 cm vysoká, střední postavy, delší hnědé vlasy, rovné délky do půli zad, rozpuštěné, bez brýlí, bez tetování, bez vady řeči, mluví plynule česky, je schopna se domluvit anglicky a rusky (výuka ve škole).

Naposledy měla na sobě bílé triko s krátkým rukávem, na zádech s několika svislými, slabšími pruhy černé barvy, džínové kraťasy – krátké na stehna, černé tenisky. Na levé ruce měla dámské hodinky s ciferníkem, bílo stříbrné barvy. Na krku měla slabý zlatý řetízek s přívěškem křížku a pásku. Nosila kabelku černé barvy, látkovou, přes rameno. Oblečení měla v zelené vetší tašce příšerky s.r.o. Jinak má u sebe oblečení, které jí vydrží cca 2 týdny.

nprap. Michaela Nováková, Policie ČR