logo

Superb naboural v Kladně čtyři zaparkovaná auta, jedno z nich převrátil na střechu, řidič z místa utekl

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V Huťské ulici v Kladně došlo na Nový rok k dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Superb, jehož řidič vyjel mimo komunikaci, projel křovím a následně naboural čtyři zaparkovaná osobní auta. Řidič, ani by na místě vyčkal na příjezd složek IZS, se dal po nehodě na útěk.

Na místo vyjely hlídky DI PČR Kladno, OO PČR Kladno – venkov a několik dalších, dále pak byla povolána jednotka HZS SČK ze stanice Kladno.

Policisté začali v okolí místa nehody pátrat po řidiči, přičemž narazili na podezřelého mladíka. U toho zjistili, že má mít vysloven zákaz řízení, a navíc má být pod vlivem alkoholu. Mladého muže, který odmítal, že by vozidlo v době nehody řídil, převezli policisté k lékařskému vyšetření do kladenské nemocnice.

Hasiči zajistili místo nehody a spolupracovali s policisty. Mladý muž, kterého policisté z řízení vozu podezírají, a který podle dostupných informací boural v posledních letech již několikrát (i pod vlivem alkoholu), je vyšetřován na svobodě. Jakmile ho policisté přivezli z nemocnice zpět na místo nehody, uzamkl si nabourané vozidlo.

Přesné okolnosti nehody vyšetřují kladenští dopravní policisté.

MrK, Týdeník Policie