logo

Tři kuriózní nehody vyšetřují rychnovští policisté

khk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Trojici kuriózních nehod zadokumentovali v úterý sloužící dopravní a pořádkoví policisté. Všechny tři se naštěstí obešly bez zranění.

K první z nich vyjížděla hlídka ráno čtvrt hodiny před sedmou. Řidič nákladní soupravy zn. Volvo s přívěsem couval na parkovišti v Kvasinách a zřejmě přehlédl parkovací automat u krajnice, který pravým zadním rohem přívěsu porazil. Škoda této havárie je vyčíslena na 15.000 korun.

Za druhou událostí policisté vyjeli krátce před desátou hodinou dopoledne do Orlických hor. Mezi Rokytnicí a Říčkami objížděl řidič osobního auta zn. Opel Corsa pracovní stroj zn. Caterpillar a při tom došlo ke střetu levého předního rohu auta s lopatou ramene pracovního stroje. Škoda této dopravní nehody je vyčíslena rovněž na 15.000 korun.

K poslední dopravní nehodě vyjížděli muži zákona v 15:00 do Solnice. Řidič teleskopického manipulátoru zn. Komatsu se při jízdě po účelové komunikaci zřejmě plně nevěnoval řízení a vidlemi narazil do zadní části zaparkovaného osobního auta zn. Škoda Fabia. Zde byla škoda odhadnuta na 20.000 korun.

por. Mgr. Alena Kacálková, Policie ČR