logo

V Kladně našli po půl roce oběšeného muže, kriminalistům se vzhledem ke stádiu rozkladu těla nedaří zemřelého ztotožnit

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 19. listopadu 2018 byl nalezen ve svahu pod železniční tratí DLT vlečky Kladno-Dubí na vzrostlém stromu oběšený muž. Tělo zemřelého bylo značně mumifikováno. Datum úmrtí je pravděpodobně duben až květen 2018, ale i dříve. Neměl u sebe žáné doklady ani jiné věci, do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost

Muž byl vysoký 180 cm, hnědé krátké vlasy, čelní pleš, úplný chrup.

Oběšený měl na sobě značkové oblečení:
Červenou bundo-mikinu zn. TIMEOUT s rozepínáním na bílý kovový zip, velikost „L“, na levé straně prsou výšivka hnědé barvy s bílým ornamentem a červeným nápisem TIMEOUT DENIM, SNC., DIVISION, 1992- číslice černé barvy. Šedobéžové tričko s krátkým rukávem a límečkem modré barvy s bílým pruhem uprostřed zn. LA MARTINA. Rozepínání na dva bílé knoflíky, na pravé straně prsou a na levém rukávu nášivka číslice 3 bílé barvy s modrým ohraničením, ve spodní části nápis LA MARTINA. Na levé straně prsou výšivka žluté barvy nápis do oblouku TRADICION DEL POLO ARGENTINO, pod nápisem vyobrazení dvou hráčů pola na koních v modré barvě. Na lemu trička našita cedulka s označením AUTHENTIC LS/42 – zjištěno, že tričko se prodává běžně za částku 5.000,-Kč. Plátěné kalhoty béžové, nebo světle hnědé barvy s koženým opaskem, velikost kalhot W34, knoflík u poklopce zn. BOTTOM 1982 na kalhotech vyšitá písmena OHPTR, látkové sportovní boty ADIDAS vel. 8, se žlutými reflexními proužky, bílou podrážkou, v nášlapu paty nápis LIESTRIKE EVA.

Na základě shora uvedených skutečností, žádám o zveřejnění oblečení zemřelého ve sdělovacích prostředcích za účelem zjištění poznatků k totožnosti, které sdělte na linku 158.

Policie ČR