logo

V Mostě objevil taxikář těžce zraněného muže, který následne zemřel v nemocnici, někdo mu měl navíc odcizit longboard

ulk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Mostecká policie přijala v pondělí 11. září oznámení ústecké nemocnice o hospitalizaci těžce zraněného muže neznámé totožnosti.

Kriminalisté prováděli šetření a ještě týž den zjistili, že se jedná o mladého muže z okresu Česká Lípa. Zraněný muž byl nalezen na silnici ulice Moskevská naproti bloku 408 nad soudem řidičem taxi služby již v sobotu dne 9. září ve 22. 00 hodin. Policisté dalším šetřením zjistili, že muž měl jet od ulice Růžová směrem k nádraží na svém longboardu, odkud chtěl odjet vlakem. Muž po několika dnech v nemocnici zemřel.

Policisté hledají svědky, kteří by k zranění muže mohli poskytnout jakoukoliv informaci, aby se ozvali na linku tísňového volání 158. Muž mohl jet ulicí J. Suka nebo ulicí Jiřího z Poděbrad a poté pokračoval ulicí Moskevská. Pokud někdo v sobotu večer viděl mladého muže na longboardu na těchto ulicích, nechť se ozve na linku 158. Muž měl na sobě modré rifle tříčtvrteční délky, šedé tenisky, šedočernou mikinu s nápisy na přední části, mohl mít na hlavě kapuci. Longboard, který si zřejmě někdo neoprávněně přivlastnil, byl černofialové barvy s obrázkem obličeje skřítka či trolla a měl zelená kolečka.

nprap. Ludmila Světláková, PČR