logo

V Přerově byli vyhlášeni policisté roku 2017

olk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

V pátek 5. ledna 2018 proběhlo na územním odboru v Přerově tradiční oceňování nejlepších policistů roku 2017. Policisté se s vedoucími pracovníky sešli v poklidné atmosféře zasedací místnosti územního odboru, kde si vyslechli z úst náměstka ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje plk. Ing. Libora Krejčiříka a vedoucího územního odboru plk. JUDr. Martina Lebdušky slova chvály a poděkování za jejich mimořádné pracovní úsilí, nasazení a kvalitní práci, kterou v uplynulém roce odvedli.

Z rukou náměstka krajského ředitele, vedoucího územního odboru a jeho zástupce celkem čtrnáct policistů a vedoucích pracovníků převzalo pamětní list, finanční odměnu a rovněž drobnou pozornost, která byla speciálně pro tuto příležitost vyhotovena z keramiky Střediskem volného času Atlas a Biosv Přerově. V kategorii Policista roku bylo oceněno celkem 14 policistů z dopravního inspektorátu, všech obvodních oddělení, oddělení obecné kriminality, oddělení hospodářské kriminality a oddělení kriminalistické techniky. Oceněni byli za vstřícný přístup k zadávaným úkolům, dosahování velmi dobrých výsledků a ochotu pracovat i nad rámec svých povinností.

Týmem roku se stali dva kolegové z obvodního oddělení Lipník nad Bečvou, kteří dosáhli velmi dobrých výsledků v oblasti trestního řízení a úspěšně realizovali několik desítek trestních spisů.

Jako nejlepší občanská pracovnice byla vyhodnocena a oceněna pracovnice oddělení výkonu personálních činností Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

por. Mgr. Miluše Zajícová, Policie ČR