logo

V příkopu u silnice byla nalezena mrtvá žena, pravděpodobně ji srazilo auto

jhc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Ve středu 27. prosince 2017 po 22 hodině přijali policisté na tísňovou linku oznámení o nálezu bezvládného těla ženy u silnice mezi obcemi Střelské Hoštice a Katovice. Žena (42 let) ze Strakonicka šla po silnici I/22 ve směru na Strakonice. S největší pravděpodobností ženu srazilo neznámé vozidlo, jehož řidič z místa nehody ujel. Přivolaný lékař na místě konstatoval smrt.

Žena se po silnici ve směru od Střelských Hoštic na Katovice pohybovala v době po 19 hodině dne 27. prosince 2017. Na sobě měla oblečenou tmavě hnědou bundu s kapucí a kožíškem, černé kalhoty a tmavé kotníčkové boty. Žádáme všechny řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli daným úsekem a všimli si chodkyně, aby se přihlásili na linku 158 nebo na tel. č. 725 731 288.

Většina řidičů má dnes ve vozidle nainstalovanou kameru, která zaznamenává průběh cesty, je tedy možné, že řidiči projíždějící včera po 19 hodině po komunikaci I/22 směr Střelské Hoštice – Katovice, by mohli svoji kamerovou nahrávkou pomoci při vyšetřování této tragické události.

por. Mgr. Jaromíra Nováková, Policie ČR