logo

V rámci Motosrazu 155 se u Sokolova představila také Policie ČR

kvk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Na okraji Svatavy na Sokolovsku, na místním ranči, proběhl v sobotu 16. června již druhý ročník Motosrazu 155, tedy srazu motorkářů z řad složek IZS.

Kromě několika desítek účastníků dorazili na akci také zástupci sponzorů a partnerů akce. Byly připraveny statické ukázky techniky hasičů, policistů i záchranářů. V rámci dynamických ukázek se představily prvosledové hlídky PCO ze Sokolova a také policejní psovodi se služebními psy.

Hlídky PCO předvedly v rámci ukázky zastavení a zadržení řidiče po předchozí honičce. Psovodi předvedli účastníkům akce poslušnost svých psů, stopování a také zadržení pachatele.

Pro účastníky akce byly díky sponzorům a partnerům připraveny honosné ceny. Dorazil také bojový vůz pěchoty, kterým se vybraní šťastlivci mohli svézt v rámci adrenalinového zážitku.

V rámci akce předali organizátoři šek Nadaci hasičů a policistů, a to v hodnotě 25 tisíc korun. Byl představen také iontový nápoj Nero, kdy z každé jeho prodané plechovky putuje 5,- Kč na handicapované sportovce.

Akce sklidila opět velký úspěch, nezbývá tak, než se těšit na další ročník. Tedy pokud na něj organizátorům zbyl dostatek sil.

MrK, Týdeník Policie