logo

V souvislosti s útěkem řidiče od hořícího vozidla v Kladně hledají policisté případné svědky

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Dne 17. prosince 2018, několik minut před jednadvacátou hodinou, přijali policisté oznámení o hořícím vozidle v Dubské ulici v Kladně.

Na místo oznámení se sjely složky IZS. Hasiči uhasili hořící vozidlo. Policejním šetřením na místě bylo zjištěno, že řidič s vozidlem značky Mercedes projížděl ulicí Dubská ve směru do ulice Průmyslová. Pravděpodobnou příčinou této dopravní nehody je, že řidič nepřizpůsobením rychlosti nezvládl řízení a vjel na vyvýšený chodník, kde následně narazil do sloupu veřejného osvětlení a poté do zdi. Následkem těchto nárazů se vozidlo vznítilo a došlo k zahoření.

Řidič z místa dopravní nehody utekl neznámo kam. Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na částku 40 000,-Kč. Znehodnocené vozidlo bylo odtaženo a pozemní komunikace byla uklizena, aby byla plně průjezdná.

Kladenští policisté v současné době provádí šetření a pátrají po podezřelém řidiči, který způsobil tuto dopravní nehodu a z místa činu utekl.

Policisté kladenského dopravního inspektorátu nyní vyzývají občany, kteří tuto dopravní nehodu zaznamenali, aby poskytli informace na telefonní číslo 974 873 255 nebo na mobilní telefon 702 207 630 a nebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při dopadení podezřelého řidiče.

nprap. Jana Šteinerová, Policie ČR