logo

V souvislosti s vraždou ženy v Kamenici u Prahy pátrala policie po podezřelém muži

stc msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Aktualizace: Pátrání již není aktuální!

Středočeští kriminalisté v souvislosti s násilným trestným činem ke kterému došlo 15. srpna 2018 v obci Kamenice (Nová Hospoda) pátrají po podezřelém čtyřicetiletém muži, který je důvodně podezřelý ze spáchání zločinu vraždy, kterého se měl dopustit na čtyřicetileté ženě.

Upozorňujeme, že podezřelý muž by mohl být ozbrojen, tudíž se ho nesnažte zadržet a informaci okamžitě předejte Policii ČR.

V případě, že byste měli o hledaném muži jakoukoliv informaci, nebo ho někde viděli, kontaktujte tísňovou linku 158. Policisté přivítají každou informaci, která by vedla k dopadení tohoto hledaného muže.

Původní zpráva redakce k samotnému činu:
V Kamenici na Praze východ, v místní části Nová Hospoda, byla ve středu v rodinném domě nalezena postřelená žena.

Na místo na základě předchozího oznámení okamžitě vyrazily posádky záchranářů a hlídky Policie ČR. Povolán byl vrtulník letecké záchranné služby. Ten následně vážně zraněnou ženu transportoval do jedné z pražských nemocnic.

K domu postupně dorazily další hlídky, psovod se služebním psem a také kriminalisté, a to jak z Územního odboru Praha venkov – jih, tak z Krajského ředitelství Policie ČR Středočeského kraje.

Okolí domu bylo uzavřeno páskami. Kriminalisté zadokumentovali potřebné stopy. Policisté pátrali po okolí, s největší pravděpodobností po pachateli činu.

Právní kvalifikace případu zatím nebyla stanovena, věcí se každopádně zabývají krajští kriminalisté.

por. Mgr. Pavel Truxa, Policie ČR