logo

Z autosalonu v Domažlicích zmizely tři luxusní vozy Audi

plk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Domažličtí kriminalisté se obracejí na veřejnost při pátrání po odcizených vozidlech z autosalonu Car point v Domažlicích a po pachatelích krádeže těchto vozidel.

Dne 11. prosince 2017 zahájili kriminalisté Služby kriminální policie a vyšetřování Domažlice úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, ke kterému došlo v blíže nezjištěné době od 13 hodin dne 9. prosince 2017 do 9 hodin dne 11. prosince 2017 v prodejně Car point v Masarykově ulici v Domažlicích.

Dosud neznámý pachatelé za užití originálních klíčů odcizili z nezajištěného areálu autosalonu tři osobní motorová vozidla tovární značky Audi A4 Allroad Quattro B8, dva vozy jsou černé barvy, jeden vůz je bílý. Všechna vozidla měla karlovarskou registrační značku. Celková škoda, která vznikla právnické osobě, byla vyčíslena na 2 672 773 korun.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené události vedoucí k objasnění trestného činu, mohou zatelefonovat na číslo bezplatné tísňové linky policie 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová, Policie ČR