logo

Zastupitelé Prahy 10 předali policistům z OHS Praha IV. věcné dary v podobě GoPro kamer, náhlavních souprav a zvukovodů

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Na základě dlouhodobé vynikající spolupráce mezi vedením Městské části Prahy 10 a Obvodního ředitelství policie Prahy IV při řešení otázek v oblasti bezpečnosti a veřejného pořádku proběhlo v pátek 5. ledna 2018 v prostorách úřadu městské části slavnostní předání věcných darů.

Starosta městské části Vladimír Novák spolu s místostarostou a radním pro bezpečnost Radkem Lojdou předali ředitelce obvodního ředitelství plk. Renátě Havlíkové speciální vybavení pro policisty z oddělení hlídkové služby, kteří mimo jiné slouží i jako prvosledové hlídky. Nově tak budou mít ve vybavení outdoorové GoPro kamery, náhlavní soupravy a zvukovody s příslušenstvím nebo ruční ovladače k radiostanicím, to vše v hodnotě 235 tisíc korun.

„Velmi si ceníme práce, kterou policie v naší městské části odvádí. Mám proto radost, že jsme i letos v rozpočtu našli peníze na to, abychom ji podpořili věcnými dary. Ty totiž usnadní výkon služby policistům, kteří dohlížejí na bezpečnost obyvatel v Praze 10“, řekl místostarosta Městské části Praha 10 a radní pro bezpečnost Radek Lojda.

Slavnostního předání se také zúčastnilo vedení Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy.

Oddělení tisku a prevence, Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy