logo

Žena, kterou měl poranit její přítel, dostala v nemocnici chuť na sex

zlk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Oznámení o ležící podnapilé ženě prověřovala hlídka Městské policie Zlín v sobotu 13. ledna 2018 v podvečer u rušné křižovatky na největším zlínském sídlišti Jižní Svahy.

Po příjezdu strážníci zjistili, že se jedná o jim dobře známou, v poslední době opakovaně a často řešenou 49letou ženu ze Zlína, která měla krvácivé poranění v obličeji. To jí měl údajně způsobit její přítel. Ten sice také patří mezi stálé klienty MP Zlín, ale v daný okamžik se na místě již nenacházel.

Hlídka MP Zlín požádala o příjezd zdravotnické záchranné služby a ještě do příjezdu sanity provedla orientační vyšetření na ovlivnění alkoholem. To bylo v případě dotyčné podle očekávání pozitivní a analyzátor alkoholu v dechu vykázal hodnotu téměř 2,7 promile. Následně byla zraněná žena převezena na úrazovou ambulanci krajské nemocnice, kde se však po nějaké době opět setkala se strážníky.

Přibližně za hodinu od předchozího oznámení přijal operační důstojník MP Zlín žádost od personálu úrazové ambulance nemocnice, který si nevěděl rady s podnapilou ženou. Ta byla oděna pouze ve spodním prádle, měla se obscénně dotýkat svých intimních partií a zdravotníkům nabízet pohlavní styk, o nějž však z vcelku pochopitelných důvodů nikdo nestál.

Hlídka MP Zlín zastihla neukojenou a v dané době již oblečenou ženu na odchodu ze zdravotnického zařízení. Dotyčná nakonec dokázala kontrolovat své chování a tak ji strážníci před odchodem do víru sobotní noci poučili o základech slušného chování.

Oba incidenty budou mít nyní dohru před správním orgánem.

str. Mgr. Pavel Janík, MP Zlín