logo

Žena nalezená v Teplicích zemřela podle všeho násilnou smrtí, kriminalisté prosí o pomoc případné svědky

ulk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Krajští policisté šetří úmrtí ženy, která byla nalezena bez známek života dnes ráno náhodným svědkem na místě veřejnosti přístupném v ulici Nákladní v Teplicích.

Výsledky prvotního šetření nasvědčují, že žena zemřela cizím zaviněním. Přesnou příčinu úmrtí objasní až nařízená soudní pitva. Totožnost ženy policisté nyní ověřují. Po pachateli násilného činu pátrají.

V době šetření na místě nálezu a v jeho okolí policisté na několik hodin uzavřeli ulice Nákladní a Riegrovu. Dopravu odkláněli na objízdné trasy.

V souvislosti se šetřením okolností smrti ženy se obracíme na veřejnost. Žádáme případné svědky, kteří se pohybovali v okolí ulice Nákladní v Teplicích a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně. Policisty zajímá doba od včerejší zhruba 19. hodiny do dnešních ranních hodin, do cca 6:45.

Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam. Děkujeme.

por. Alena Bartošová, Policie ČR