logo

Žena našla muže přes seznamku, když se za ní přijel podívat, okradl ji a chtěl odjet

msk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Žena se seznámila s mužem přes „seznamku“ v očekávání nového vztahu, ale muž seznámení přijal v naději zisku.

Příběh 52leté ženy z Karviné začal seznámením se s neznámým mužem přes internet. Po dvou týdnech se dohodli, že o deset let mladší muž za ženou do města přijede. A tak se i stalo. Muž z Trutnovska přijel v neděli odpoledne a pár společně prožil dva dny.

V pondělí krátce před půlnocí žena na ulici zastavila policisty oddělení hlídkové služby s tím, že v bytě měla muže, který jí vzal věci. Žena mužům zákona řekla, že večer společně pili alkohol a ona usnula. Po probuzení zjistila, že muž v bytě není. K překvapení také zjistila, že v bytě chybí různé věci.

Policisti oddělení hlídkové služby po získání informací a popisu muže ihned vyrazili na vlakové nádraží, kde podezřelého zadrželi i odcizenými věcmi.

Ještě v noci byly zahájeny úkony trestního řízení přečinu krádeže. Věc bude řešena formou zkráceného přípravného řízení. Podezřelému bude během dnešního dne sděleno podezření ze spáchání krádeže.

Za vinu mu bude kladeno, že v pondělí 8. ledna během návštěvy využil toho, že žena vlivem požití alkoholu a únavy usnula. Podezřelý jejího spánku využil a odcizil notebook, mobilní telefon, telefon k pevné lince a několik kusů zlatých šperků. Škoda byla vyčíslena na bezmála 24 000,- Kč. Zadržený muž má v trejtříku trestů již deset záznamů, zejména majetkové kriminality.

por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková, Policie ČR