logo

Žena podezřelá z krádeže chtěla po zlínských strážnících pohlavní styk, když neuspěla, začala masturbovat

zlk msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Zcela nečekané situaci musela čelit hlídka Městské policie Zlín v pondělí 22. října 2018 večer při řešení krádeže zboží.

Přibližně čtvrthodinu před devátou přijal operační důstojník prostřednictvím linky 156 oznámení ze supermarketu v centru města. Zde byla přistižena jedna ze zákaznic, která přímo mezi regály zkonzumovala obsah láhve s alkoholem. Za ten však odmítla zaplatit, čímž způsobila škodu za necelé dvě stovky.

Strážníci na místo dorazili během pěti minut a vzápětí zjistili, že se jedná o 51letou ženu ze Zlína, kterou dobře znají pro její častá protiprávní jednání. Při následném řešení věci se ale ukázalo, že obě strany mají zcela odlišnou představu o jeho průběhu. Přistižená výtečnice se totiž začala po jednom z členů hlídky dožadovat, aby s ní souložil, a vzápětí sdělila druhému, že nastal vhodný okamžik k jistým orálním praktikám. Když u strážníků se svým „velkorysým“ návrhem nepochodila, lehla si přímo v prodejní pasáži na podlahu, vyhrnula kabát, stáhla punčochy, pod nimiž se z neznámého důvodu nenacházelo spodní prádlo, a začala masturbovat.

Podezření z přestupku proti majetku se tak záhy rozšířilo o podezření z přečinu výtržnictví. Hlídka MP Zlín proto podezřelou omezila na osobní svobodě a následně ji předala k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

str. Mgr. Pavel Janík, MP Zlín