logo

Sledovali jsme ŽIVĚ: Bezpečnostní opatření SK Slavia Praha x FC Viktoria Plzeň

pha msk olk zlk jhm pak khk vys lbk jhc ulk kvk plk pha stc

Bezpečnostní opatření připravené pražskou policií je v neděli odpoledne v plném proudu. Policisté dohlíží na fanoušky obou celků, kteří mají namířeno ke stadionu.

„V souvislosti s nedělním utkáním ePojištění.cz ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň připravila pražská policie adekvátní bezpečnostní opatření. Na něm podílí desítky policistů dopravní, pořádkové i kriminální služby, policisté na koních i se služebními psy, kolegové z antikonfliktního týmu a v neposlední řadě i z krajské a speciální pořádkové jednotky,“ uvedla pražská policejní mluvčí mjr. Mgr. Andrea Zoulová.

„Prioritou policie je standardně dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu a veřejným pořádkem a to nejen v okolí stadionu ale i v ostatních částech metropole, v prostředcích MHD a na vytipovaných nádražích. Tento úkol policistům pomáhají zvládat již tradičně i strážníci městské policie. Policisté v rámci příprav bezpečnostního opatření úzce spolupracují s pořadatelem i zástupci obou sportovních klubů, městskou částí a pracovníky dopravního podniku,“ doplnila mjr. Mgr. Andrea Zoulová.

Podívejte se na starší bezpečnostní opatření, která proběhla na území Prahy:
VIDEO: Pražská policie dohlížela na pochod stovek fanoušků Slavie na Letnou
VIDEO: Policie ČR dohlížela na pochod slávistů na Letnou, zajištěno bylo několik jednotlivců
VIDEO: Policisté dohlíželi na pochod fanoušků Baníku Ostrava do Edenu

MrK, Týdeník Policie