Bez řidičáku a se zákazem řízení boural s kamionem, z místa nehody ujel | Týdeník Policie

Bez řidičáku a se zákazem řízení boural s kamionem, z místa nehody ujel

Bez řidičáku a se zákazem řízení boural s kamionem, z místa nehody ujel

Minulý týden, došlo na odpočívadle u dálnice D1 k banální dopravní nehodě dvou kamionů. Nepozorný řidič jednoho z vozidel při otáčení zavadil návěsem o zaparkovaný tahač druhého.

Účastníci nehody začali sepisovat záznam o dopravní nehodě, ale nedopsali jej. Nešikovný šofér dostal strach z příjezdu policie a z místa nehody i s vozidlem ujel. Důvod proč se s policií nechtěl setkat vyšel najevo, když se výtečníka podařilo dojet a zastavit. Muž za volantem totiž nikdy neměl řidičský průkaz, navíc měl v době nehody platný zákaz řízení.

V souvislosti s tímto případem upozorňujeme, že za vozidlo odpovídá jeho provozovatel a může jej předat jen osobě, která je způsobilá k jeho řízení. Za svůj prohřešek se tak bude muset zodpovídat i dopravní společnost, která kamion provozuje.

Foto: Policie ČR

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG