Čeští a slovenští policisté zorganizovali společnou dopravní akci | Týdeník Policie

Čeští a slovenští policisté zorganizovali společnou dopravní akci

Čeští a slovenští policisté zorganizovali společnou dopravní akci

V pondělí ráno se na Česko – Slovenské hranici v rámci mezinárodní spolupráce objevily smíšené policejní hlídky českých a slovenských dopravních policistů.

Dopravně bezpečnostní akce se konala v rámci projektu „Posílení přeshraniční spolupráce bezpečnostních složek pro efektivnější prevenci rizik a společné potírání kriminality“ podpořeného v rámci Operačního programu Interreg SK-CZ 2014-2020 z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje“.

Policisté využili situace, kdy je uzavřena silnice I/51 vedoucí z Hodonína do Holíče, a vozidla musí na objízdnou trasu Sudoměřice – Skalica. Na této objízdné trase na české i slovenské straně dohlížely smíšené hlídky na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Monitorovaly hustotu provozu na objízdné trase a případné přestupkové jednání řidičů motorových vozidel. Zaměřily se také na pátrání po odcizených vozidlech, věcech pocházejících z trestné činnosti a osobách v pátrání.

Výsledkem akce bylo zkontrolování desítek vozidel a řidičů, kteří až na drobnosti měli vše v pořádku a jeli podle předpisů.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG