Cestující cestou do Zlína usnul v autobusu, řidič ho v něm přehlédl a v depu ho zamkl | Týdeník Policie

Cestující cestou do Zlína usnul v autobusu, řidič ho v něm přehlédl a v depu ho zamkl

Cestující cestou do Zlína usnul v autobusu, řidič ho v něm přehlédl a v depu ho zamkl

Pořádným překvapením skončila cesta autobusem z Vizovic do Zlína pro 42letého muže. Doba strávená v hromadném dopravním prostředku se mu totiž nečekaně prodloužila.

Ve čtvrtek 26. září 2019 krátce před desátou hodinou večerní prováděla pěší hlídka Městské policie Zlín kontrolu autobusového nádraží. Přitom si strážníci všimnuli, že v jednom z odstavených autobusů se nachází muž, který si svítil mobilním telefonem. Na dotaz hlídky, co dělá uvnitř zaparkovaného vozu, uvedl, že původně cestoval do Zlína z Vizovic. Po celodenní práci byl však natolik unavený, že během cesty usnul. Když se po více než hodině probudil, zjistil, že se nachází sám v uzamčeném autobusu a nemůže ven. Strážníkům také sdělil, že nechtěl otevírat dveře násilím a ani netušil, komu má zavolat. Vážně tak zvažoval možnost, že uvnitř přespí až do rána.

Hlídka MP Zlín následně kontaktovala dispečera, který na místo vyslal jiného řidiče a ten nešťastného cestujícího z nedobrovolného zajetí vysvobodil. Muž poté strážníkům předložil zakoupenou jízdenku a po zkontrolování vozu odešel přenocovat do svého bydliště.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG