Dopravním policistům v Praze ujížděl hledaný muž s několika zákazy řízení | Týdeník Policie

Dopravním policistům v Praze ujížděl hledaný muž s několika zákazy řízení

Dopravním policistům v Praze ujížděl hledaný muž s několika zákazy řízení

Dopravním policistům z Prahy IV. začal v úterý v podvečer, při pokusu o zastavení vozu k silniční kontrole, ujíždět řidič osobáku.

V Rabakovské ulici ujíždějící muž naboural do dalších dvou osobních vozidel. Po zastavení se pak dal na útěk.

Dopravní policisté muže pronásledovali pěšky, přičemž varovně vystřelili do vzduchu a muže pomocí hmatů a chvatů zpacifikovali.

Následnou lustrací bylo zjištěno, že je na muže vydán příkaz k zatčení, a že má vysloveno několik platných zákazů řízení. Muž skončil v poutech na policejním oddělení. Orientační dechová zkouška, stejně jako orientační test na omamné a psychotropní látky, byly u muže negativní.

Při nehodě došlo ke zranění řidičky jednoho z vozů. Ta byla na místě předána do péče posádce pražských záchranářů, kteří ji ošetřili. Do nemocnice pak podle dostupných informací měli převézt jednoho ze zasahujících policistů, a to s lehkým poraněním.

Rabakovská ulice byla obousměrně uzavřena. Dopravu odkláněli policisté. Veškeré okolnosti celé události nyní vyšetřují dopravní policisté společně s kriminalisty.

Foto: Týdeník Policie

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG