Druhým nejúspěšnějším sportovcem Českolipska je policista z České Lípy | Týdeník Policie

Druhým nejúspěšnějším sportovcem Českolipska je policista z České Lípy

Druhým nejúspěšnějším sportovcem Českolipska je policista z České Lípy

Ve středu 6. února 2019 proběhlo v kulturním domě Crystal v České Lípě vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2018 Českolipska.

V tradiční anketě pořádané Deníkem společně s Českou unií sportu, Sport Action s.r.o. a městy českolipského regionu získal cenné druhé místo policista hlídkové služby českolipského územního odboru nadstrážmistr Pavel Čížek. Odbornou porotu i čtenáře Deníku si získal svým prvenstvím na loňském amatérském mistrovství světa federace WUAP v kategorii junioři do 90 kilogramů v disciplíně benchpress výkonem 200 kilogramů, které se konalo ve slovenské Trnavě.

Třiadvacetiletý policista se nyní připravuje na květnové mistrovství České republiky v amatérském silovém trojboji, které by ho v případě vítězství mohlo nominovat na letošní mistrovství světa v americkém Chicagu. Pavel Čížek trénuje pod dohledem několikanásobných mistrů světa v benchpressu manželů Karla a Libušky Leiblových.

Foto: Policie ČR

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG