Fiat narazil u Kostelce nad Černými lesy do dvou stromů, dva lidé zemřeli, dva skončili v nemocnici | Týdeník Policie

Fiat narazil u Kostelce nad Černými lesy do dvou stromů, dva lidé zemřeli, dva skončili v nemocnici

Fiat narazil u Kostelce nad Černými lesy do dvou stromů, dva lidé zemřeli, dva skončili v nemocnici

K havárii osobního vozidla zn. Fiat došlo v pátek ráno na silnici I/2 u Kostelce nad Černými lesy.

Řidička vozidla, ve kterém cestovaly také tři děti, jela směrem na Prahu, když ze zatím neznámých příčin přejela do protisměru a následně vyjela mimo komunikaci. Tam vůz narazil do dvou stromů a následně skončil v porostu vedle komunikace.

Na místo okamžitě vyjely posádky ZZS Středočeského kraje, dále několik hlídek Policie ČR z obvodních oddělení i dopravního inspektorátu, k místu vyjely rovněž jednotky HZS SČK ze stanic Český Brod a Říčany, posíleny o dobrovolnou jednotku Kostelec nad Černými lesy. Povolán byl vrtulník LZS Kryštof 01.

V době příjezdu složek IZS na místo události byla posádka vozidla, tvořená čtyřmi osobami, včetně dětí, zaklíněna. Hasiči proto museli tyto osoby z vozu vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Bohužel u dvou osob byl lékař nucen, i přes veškerou snahu záchranářů, konstatovat smrt. Další dvě osoby, včetně řidičky, skončily v péči posádek záchranné služby a následně byly transportovány sanitkou a vrtulníkem do pražských nemocnic.

Silnice byla na několik hodin uzavřena. Na místo dorazila výjezdová skupina SKPV ÚO Praha venkov – východ. K nehodě vyjely také krizové interventky Policie ČR a HZS Středočeského kraje.

Vzhledem k přítomnosti médií na místě události vyrazili k nehodě také tiskoví mluvčí HZS Středočeského kraje a Policie ČR. V ohledu na rodinu nebyly k nehodě zveřejněny další podrobnosti…

Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Foto: Týdeník Policie

Kriminalisté zaslali v případu střelby v Rychnově nad Kněžnou návrh na podání obžaloby pro trestný čin vraždy

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z ...

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z vraždy své 47leté manželky, ke které došlo 11. července 2019 v Rychnově nad Kněžnou v ...

Dva přestupci osočili pražské strážníky, že jsou pod vlivem alkoholu

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, ...

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, nejsou ničím výjimečným. Ročně se tento scénář odehraje v desítkách případů. V ...

Size: XS SM MD LG