Generální inspekce hledá možnou svědkyni postřelení podezřelého u prodejny v Horních Počernicích | Týdeník Policie

Generální inspekce hledá možnou svědkyni postřelení podezřelého u prodejny v Horních Počernicích

Generální inspekce hledá možnou svědkyni postřelení podezřelého u prodejny v Horních Počernicích

Ze dne 26. října jsme v areálu již dříve zmíněné prodejny zajistili několik kusů oblečení a černou kabelku.

Dle zjištěných informací by majitelkou měla být žena s blond vlasy, která se v níže uvedenou dobu nacházela před prodejnou s elektronikou a která se na již dříve zveřejněném videu nachází.

Může být tedy i případným svědkem celé události. Žádáme touto cestou ženu, která se pozná na nově přiložené fotografii z metra – Černý Most, nechť se přihlásí operačnímu středisku GIBS tel: 974839734 a své věci si převezme.

Původní zpráva:
Dne 26. 10. 2019 okolo 19:00 hodin došlo v prodejně s elektronikou v ul. Do Čertous 9, v Praze 9 ke krádeži vystaveného zboží. Zloděje pronásledoval policista v civilním oblečení s kšiltovkou na hlavě. V prodejně oba běželi kolem ženy v oranžové mikině s kočárkem a před prodejnou pak toto pronásledování sledovali asi tři svědci (viz kamerové záznamy níže ke stažení).

Tímto bychom chtěli požádat především výše zmíněnou ženu a tři svědky, ale i ostatní, kteří této události přihlíželi, aby se obrátili na naše operační středisko GIBS tel: 974839734 a pomohli nám tak co nejlépe objasnit celou situaci.

Foto: GIBS

Na Svitavsku proběhla dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kamiony

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní ...

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní policie, služba cizinecké policie, Generální ředitelství cel, Centrum služeb pro ...

Policisté hledají vandala, který v Praze poškodil 13 zaparkovaných vozidel

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech ...

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech zaparkovaných v ulici náměstí 14. října v Praze. Na kamerovém záznamu je vidět ...

Size: XS SM MD LG