GIBS hledá svědky nehody policejního vozu v Písku | Týdeník Policie

GIBS hledá svědky nehody policejního vozu v Písku

GIBS hledá svědky nehody policejního vozu v Písku

Pracovníci Generální inspekce bezpečnostních sborů prověřují dopravní nehodu a hledají svědky, přivítají také záznamy z autokamer.

Policisté ze skupiny vyšetřování dopravních nehod v Písku byli se služebním vozidlem účastníky dopravní nehody, řidička z civilního vozidla utrpěla při nehodě zranění a prověření celé události si tak převzali pracovníci Generální inspekce bezpečnostních sborů, kteří žádají svědky nehody o pomoc.

Dne 10. 7. 2019 v Písku při výjezdu z Nádražní ulice na silnici I. třídy E49 (poblíž OD Kaufland a Tesco směrem na České Budějovice) kolem 13:15 hodin došlo k dopravní nehodě policejního vozidla a civilního vozidla.

Z tohoto důvodu se obracíme na širokou veřejnost, zejména na každého, který procházel nebo projížděl okolo tohoto místa a disponuje informacemi, které by mohly celou situaci objasnit, nechť je poskytne našemu operačnímu oddělení GIBS na čísle: 974 839 734.

Zejména pak žádáme řidiče nákladního vozidla, který mohl být bezprostředním svědkem dopravní nehody, k níž došlo kolem 13:15 hodiny, aby se přihlásil na výše uvedené číslo. Důležité jsou také záznamy palubních kamer z projíždějících vozidel.

Foto: Policie ČR

Pátrací akce po pohřešovaném seniorovi u Valašských Klobouk měla šťastný konec

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu ...

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu Královec u Valašských Klobouk, kde byl na procházce. Oznámení o zmizení ...

Více než 200 litrů pálenky chtěl vyměnit za traktor, cestou si ho ale všimli celníci

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole ...

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole jihomoravští celníci. Při rutinní kontrole na dálnici D46 ve směru na Olomouc si ...

Převrácený náklaďák skončil po nehodě u Kfel pod mostem

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. ...

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. Provoz na silnici z Karlových Varů na Plzeň byl kvůli nehodě zcela ...

Size: XS SM MD LG