Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11 | Týdeník Policie

Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11

Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11

Na dálnici D10, poblíž Pískové Lhoty na Mladoboleslavsku, došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě několika vozidel a kamionu.

K nehodě došlo poté, co několik řidičů narazilo do stáda divokých prasat, a to v obou směrech dálnice. Po těchto nehodách navíc došlo ke vzájemnému střetu několika vozidel.

Na místo ihned vyjely tři jednotky hasičů z Mladé Boleslavi, Benátek nad Jizerou a mladoboleslavské Škodovky, dále posádky záchranné služby a hlídky Policie ČR.

Dálnice ve směru na Prahu byla uzavřena. Dálnice ve směru na Turnov byla průjezdná jedním jízdním pruhem.

Jak policisté na místě zjistili, ve směru na Turnov došlo ke střetu jednoho osobního automobilu s divokým prasetem. Ve směru na Prahu pak došlo ke střetu celkem pěti osobních automobilů a jednoho kamionu, přičemž část z řidičů srazila několik dalších divokých prasat.

V péči záchranářů skončily čtyři lehce zraněné osoby. Hasiči provedli protipožární opatření, zajistili místo nehody, nasvítili ho a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

K totožné nehodě došlo o chvíli později na dálnici D11. Tam došlo ke střetu pěti osobních automobilů a stáda divokých prasat. Tuto nehodu vyšetřují dálniční policisté z Poříčan.

Foto: Týdeník Policie

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG