Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11 | Týdeník Policie

Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11

Hromadná nehoda se stádem divočáků zablokovala dálnici D10, k dalšímu střetu s divokými prasaty došlo na dálnici D11

Na dálnici D10, poblíž Pískové Lhoty na Mladoboleslavsku, došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě několika vozidel a kamionu.

K nehodě došlo poté, co několik řidičů narazilo do stáda divokých prasat, a to v obou směrech dálnice. Po těchto nehodách navíc došlo ke vzájemnému střetu několika vozidel.

Na místo ihned vyjely tři jednotky hasičů z Mladé Boleslavi, Benátek nad Jizerou a mladoboleslavské Škodovky, dále posádky záchranné služby a hlídky Policie ČR.

Dálnice ve směru na Prahu byla uzavřena. Dálnice ve směru na Turnov byla průjezdná jedním jízdním pruhem.

Jak policisté na místě zjistili, ve směru na Turnov došlo ke střetu jednoho osobního automobilu s divokým prasetem. Ve směru na Prahu pak došlo ke střetu celkem pěti osobních automobilů a jednoho kamionu, přičemž část z řidičů srazila několik dalších divokých prasat.

V péči záchranářů skončily čtyři lehce zraněné osoby. Hasiči provedli protipožární opatření, zajistili místo nehody, nasvítili ho a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

K totožné nehodě došlo o chvíli později na dálnici D11. Tam došlo ke střetu pěti osobních automobilů a stáda divokých prasat. Tuto nehodu vyšetřují dálniční policisté z Poříčan.

Foto: Týdeník Policie

Muži má někdo neustále zasílat nevyžádané zboží a prozvánět ho. Policie hledá možného důležitého svědka

Policisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Plzeň – venkov prověřují případ, ke kterému má dle všeho ...

Policisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Plzeň – venkov prověřují případ, ke kterému má dle všeho docházet již od počátku září loňského roku do současné doby. Na počátku září ...

Policisté si v Karlových Varech slavnostně převzali 30 nových služebních vozidel

Ve středu dne 19. února 2020 v odpoledních hodinách předal ministr vnitra Jan Hamáček za účasti ředitele Krajského ...

Ve středu dne 19. února 2020 v odpoledních hodinách předal ministr vnitra Jan Hamáček za účasti ředitele Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Petra Macháčka, statutárního ...

Cizinec řídil pod vlivem alkoholu. Jeho spolujezdec se pokoušel podplatit policisty

Svým stylem jízdy upoutal řidič vozidla Škoda Felicia hlídku vrchlabských policistů v neděli 16. února krátce před ...

Svým stylem jízdy upoutal řidič vozidla Škoda Felicia hlídku vrchlabských policistů v neděli 16. února krátce před 23. hodinou. Při odjezdu z benzínové stanice na Valteřické ulici ve Vrchlabí ...

Size: XS SM MD LG