Středočeští kriminalisté se i nadále intenzivně zabývají pondělním přepadením čerpací stanice u Nelahozevsi na Mělnicku.
Dalším prověřováním kamerových záznamů kriminalisté zjistili, že druhou maskovanou osobou na záznamu mohla být žena. Tedy že pachateli byla dvojice muže a ženy.

Policie zveřejnila video z přepadení benzínky, při kterém lupiči zabili čerpadlářku
Kriminalisté děkují touto cestou široké veřejnosti, která poskytla desítky poznatků, které nyní kriminalisté prověřují. Zároveň s tím žádají řidiče, kteří v pondělí mezi 2. a 3. hodinou ráno projížděli okolo čerpací stanice, po silnici č. 608, aby policii poskytli kamerové záznamy ze svých palubních kamer. Pokud řidiči takové záznamy mají, kriminalisté je prosí, aby se ozvali na tísňové lince 158.
K přepadení došlo v pondělí mezi 2. a 3. hodinou ráno. Dvojice maskovaných pachatelů s pistolí v ruce přepadla čerpací stanici. Jeden z pachatelů zabil čerpadlářku. Společně pak z pumpy uloupili několik předmětů a dali se na útěk přes přilehlé pole.
Stále platí, že pokud by měl kdokoliv jakýkoliv poznatek, má se ozvat na tísňové lince 158.