Jeseničtí policisté o víkendu kontrolovali podávání alkoholu mladistvým | Týdeník Policie

Jeseničtí policisté o víkendu kontrolovali podávání alkoholu mladistvým

Jeseničtí policisté o víkendu kontrolovali podávání alkoholu mladistvým

Jeseničtí policisté vyrazili v sobotu 7. prosince večer zkontrolovat omladinu. Preventivně bezpečnostní akce byla primárně zaměřena na eliminaci zneužívání alkoholu a nealkoholových drog nezletilými a mladistvými osobami.

Mimo to policisté kontrolovali veřejný pořádek a také se zaměřili na osoby v pátrání. Do akce bylo nasazeno 24 policistů, se kterými vyrazili i 2 psovodi se svými čtyřnohými pomocníky, 10 celníků a pracovnice OSPOD MěÚ Jeseník.

Během noci policisté a celníci zvládli zkontrolovat desítku barů, restaurací a parků v okrese Jeseník.

V Javorníku narazili na jednu mladistvou dívku, která měla pozitivní dechovou zkoušku. Dräger u dívky naměřil 0,78 ‰ alkoholu. Po zadokumentování věci policisté společně s pracovnicí OSPOD dívku předali zákonnému zástupci.

Před půlnocí pak policisté v Žulové zastavili osobní vozidlo zn. Škoda Felicia s 24letým řidičem. Mladík se podrobil orientační dechové zkoušce na alkohol, s pozitivním výsledkem 1,28 ‰ alkoholu.


Kriminalisté zaslali v případu střelby v Rychnově nad Kněžnou návrh na podání obžaloby pro trestný čin vraždy

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z ...

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z vraždy své 47leté manželky, ke které došlo 11. července 2019 v Rychnově nad Kněžnou v ...

Dva přestupci osočili pražské strážníky, že jsou pod vlivem alkoholu

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, ...

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, nejsou ničím výjimečným. Ročně se tento scénář odehraje v desítkách případů. V ...

Size: XS SM MD LG