Jízda na neosvětleném terénním motocyklu skončila vážným zraněním | Týdeník Policie

Jízda na neosvětleném terénním motocyklu skončila vážným zraněním

Jízda na neosvětleném terénním motocyklu skončila vážným zraněním

V sobotu 28. září po dvaadvacáté hodině došlo na silnici III. třídy v obci Střevač – Nadslav k vážné dopravní nehodě.

Jednačtyřicetiletý muž jedoucí na neosvětleném neregistrovaném terénním motocyklu KTM 300 EXC TPI ve směru od obce Střevač – Štidla přejel v levotočivé zatáčce pravděpodobně do protisměru, kde se čelně střetl s osobním motorovým vozidlem Škoda Octavia. Motorkář utrpěl vážná zranění, která si vyžádala neodkladný převoz do nemocnice k lékařskému ošetření.

Ještě předtím policisty provedená orientační dechová zkouška u něho navíc prokázala pozitivní hodnoty 1,38 a 1,36 promile alkoholu v dechu. U dvaadvacetiletého řidiče osobního vozu vyzněla dechová zkouška negativně. Ke zranění jiných osob naštěstí nedošlo. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 250 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG