Kladenští strážníci doprovodili do nemocnice rodinu, která vezla pořezanou dvouletou dívenku | Týdeník Policie

Kladenští strážníci doprovodili do nemocnice rodinu, která vezla pořezanou dvouletou dívenku

Kladenští strážníci doprovodili do nemocnice rodinu, která vezla pořezanou dvouletou dívenku

Ve středu ráno oznámila hodně rozrušená spolujezdkyně řidiče osobního vozidla strážníkům, kteří, stejně jako vozidlo s oznamovatelkou, stáli na křižovatce ulic Josefa Hory a Petra Bezruče na červený signál, že má v autě hodně pořezané malé dítě a že potřebují co nejrychleji k lékaři.

Ještě než strážníci zjistili, o co se vlastně jedná, řidič vyrazil velkou rychlostí pryč. Hlídka vozidlo následovala a zastavila řidiče v ulici Ivana Olbrachta. Zde strážníci zjistili, že má žena na klíně dvouleté dítě, kterému drží zápěstí. Podle sdělení rozrušených rodičů se dcera pořezala a matka se snažila tlakem zastavit krvácení.

Strážníci ihned řidiče vyzvali, aby je s největší opatrností následoval. Za použití modrého majáku s právem předností v jízdě pak hlídka rodinu bezpečně doprovodila až do kladenské nemocnice.

Strážníci se k tomuto kroku rozhodli proto, aby předešli k nebezpečným dopravním situacím, které by mohl otec – řidič svou rychlou jízdou vyvolat. Malá pacientka byla předána do rukou lékaře.


Kriminalisté zaslali v případu střelby v Rychnově nad Kněžnou návrh na podání obžaloby pro trestný čin vraždy

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z ...

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z vraždy své 47leté manželky, ke které došlo 11. července 2019 v Rychnově nad Kněžnou v ...

Dva přestupci osočili pražské strážníky, že jsou pod vlivem alkoholu

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, ...

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, nejsou ničím výjimečným. Ročně se tento scénář odehraje v desítkách případů. V ...

Size: XS SM MD LG