Středočeská policie přijala v neděli ráno oznámení o nálezu lidského těla v rybníce v Ohrobci na Praze západ, u ulice U Rybníků II. Na místo vyjely hlídky OOP Jílové u Prahy a Obecní policie Vestec. Současně s nimi na místo vyjely jednotky HZS SČK ze stanice Jílové u Prahy a JSDH Zvole. K události pak vyrazila také posádka RV Záchranné služby ASČR.
„Policisté na místě potvrdili, že se jedná o mrtvého muže. Jeho totožnost zatím neznáme. Na místo vyrazili potápěči z poříčního oddělení i ze zásahové jednotky,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.
Na místo zamířila také výjezdová skupina kriminalistů z Prahy venkov – jih.
Policejní potápěči provedli ve vodě potřebné úkony a vytáhli tělo z vody. Následně ho ohledali kriminalisté.
Co bylo příčinou mužovy smrti kriminalisté zjišťují. Nařídili u něj soudní pitvu.



