Mladík měl v Děčíně vyhodit muže z okna, kriminalisté ho obvinili z vraždy | Týdeník Policie

Mladík měl v Děčíně vyhodit muže z okna, kriminalisté ho obvinili z vraždy

Mladík měl v Děčíně vyhodit muže z okna, kriminalisté ho obvinili z vraždy

Ústečtí krajští kriminalisté šetří zvlášť závažný násilný zločin, ke kterému došlo v Děčíně. Ve čtvrtek, krátce po půl šesté ráno, přijali policisté na lince 158 oznámení o pádu muže z bytu několikapatrového domu.

Po příjezdu policejní hlídky a záchranářů na místo již poškozený bohužel nejevil známky života. Prvotním zjištěním bylo téměř zřejmé, že na tragédii má podíl jiná osoba. Několik minut na to policisté zadrželi podezřelého. Podle zjištění kriminalistů pádu muže předcházela konfliktní situace v bytě.

Od čtvrtečního rána policisté na tragické události usilovně pracují – zajišťují důkazní materiál, vyslýchají osoby a pokračují v dalších potřebných úkonech trestního řízení.

Předběžné výsledky soudní pitvy potvrdily prvotní podezření, že poškozený muž zemřel na následky zranění způsobenými pádem.

Dnes po poledni krajský policejní vyšetřovatel obvinil ze spáchání provinění vraždy mladistvou osobu (pozn. mladistvým je osoba ve věku 15 – 18 let). Zároveň podává státnímu zástupci podnět k návrhu na mladíkovo vzetí do vazby. Motiv a další okolnosti činu jsou předmětem dalšího vyšetřování.


Pražští strážníci dopadli další řidiče pod vlivem alkoholu

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, ...

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, druhý pro změnu usnul v zaparkovaném autě a to pak nabouralo do jiného. „To ...

Po střetu s Peugeotem v Ostravě vykolejila tramvaj

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v ...

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v Ostravě-Třebovicích, která narazila do odbočujícího osobního auta Peugeot a tlačila ...

Opilému mladíkovi se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel, že ho někdo přepadl

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, ...

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, který policistům uvedl, že byl na Pražské ulici přepaden dvěma jemu neznámými ...

Size: XS SM MD LG