Mladík v Octavii vyjel na Náchodsku se zatáčky, s autem se převrátil do potoka

Mladík v Octavii vyjel na Náchodsku se zatáčky, s autem se převrátil do potoka

K dopravní nehodě, po které automobil skončil na boku v potoce, vyjížděli v pondělí 11.2.2019 po páté hodině odpoledne dopravní policisté do Dolní Radechové. Osádka vyvázla bez zranění, jen opouštět automobil musela poněkud netradičně.

K nehodě došlo na silnici mezi Dolní a Horní Radechovou, kdy 18letý řidič osobního vozidla Škoda Octavia, jedoucí ve směru k Náchodu, při průjezdu levotočivé zatáčky podržel nohu na plynu zřejmě déle, než bylo zdrávo. Na mokrém povrchu dostal smyk a vyjel vpravo mimo vozovku do koryta potoka. Tam se automobil převrátil na pravý bok a skončil svou spanilou jízdu. Mladíček za volantem, stejně tak jako jeho čtyři spolujezdci ve věku 18 až 20 let museli automobil opustit stylem, jako když vylézají z tanku. Naštěstí ale všichni vyvázli bez zranění, újmu utrpěl pouze ležící automobil. Hmotná škoda byla vyčíslena na 20.000 korun.

Ani dechová zkouška, ani test na jiné návykové látky neprokázal, že by se řidič před jízdou posilnil něčím zakázaným. Možná jen příliš velkou odvahou, a tu dopravní policisté na místě ohodnotili blokovou pokutou ve výši 2.000 korun.

Foto: Policie ČR

Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG