Mladík ve Volkswagenu se na Zlínsku střetl s protijedoucím linkovým autobusem | Týdeník Policie

Mladík ve Volkswagenu se na Zlínsku střetl s protijedoucím linkovým autobusem

Mladík ve Volkswagenu se na Zlínsku střetl s protijedoucím linkovým autobusem

Ve čtvrtek po šestnácté hodině narazil devatenáctiletý řidič osobního vozidla značky Volkswagen do protijedoucího linkového autobusu s třiceti cestujícími. Řidič osobního vozidla i jeho o rok mladší spolujezdec utrpěli při nehodě těžká zranění. Řidič autobusu i všichni cestující vyvázli z nehody bez zranění.

Mladí muži jeli ve směru ze Sehradic na Dolní Lhotu. V zatáčce se řidič zřejmě lekl projíždějícího vozidla, strhl řízení, dostal smyk a boční částí narazil do linkového autobusu, který jel v protisměru.

Dechové zkoušky i zkoušky na přítomnost drog byly u všech účastníků dopravní nehody negativní. Celková škoda se vyšplhala na dvě stě osmdesát tisíc korun. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření zlínských kriminalistů, kteří u dopravní nehody zasahovali společně s dopravními policisty.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG