Mladý cizinec v BMW skončil po nehodě u Kokšína v potoce, jeden ze spolujezdců na místě zemřel | Týdeník Policie

Mladý cizinec v BMW skončil po nehodě u Kokšína v potoce, jeden ze spolujezdců na místě zemřel

Mladý cizinec v BMW skončil po nehodě u Kokšína v potoce, jeden ze spolujezdců na místě zemřel

Dne 24. srpna 2019 v 22:11 hodin jel jednadvacetiletý řidič (cizinec) s vozidlem tovární značky BMW X3 po silnici I. třídy č. 27 ve směru od Klatov na Švihov.

Při projíždění levotočivé zatáčky za obcí Kokšín nepřizpůsobil rychlost jízdy, s vozidlem vjel za pravý okraj, kde najel pravými koly na skálu. Vozidlo se odrazilo zpět na vozovku, kde se převrátilo a po boku jelo šikmo vlevo mimo komunikaci. Zde se zarylo do země a došlo k dalšímu převrácení vozidla a pádu do koryta Točnického potoka.

Při dopravní nehodě došlo k usmrcení spolujezdce ze zadního sedadla, další dva spolujezdci a řidič utrpěli zranění. Řidič se podrobil dechové zkoušce, zda před jízdou nepožil alkoholické nápoje, která byla s výsledkem negativním. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 100 tisíc korun.

Případ si převzali klatovští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti. Nařídili soudní pitvu zemřelého.

Foto: Policie ČR

Na Svitavsku proběhla dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kamiony

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní ...

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní policie, služba cizinecké policie, Generální ředitelství cel, Centrum služeb pro ...

Policisté hledají vandala, který v Praze poškodil 13 zaparkovaných vozidel

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech ...

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech zaparkovaných v ulici náměstí 14. října v Praze. Na kamerovém záznamu je vidět ...

Size: XS SM MD LG