Moravskoslezští záchranáři zasahovali u dvou chodců sražených vlakem | Týdeník Policie

Moravskoslezští záchranáři zasahovali u dvou chodců sražených vlakem

Moravskoslezští záchranáři zasahovali u dvou chodců sražených vlakem

Týmy zdravotnické záchranné služby MSK vyjížděly v posledních desítkách hodin ke dvěma smrtelným událostem na železnici. První se odehrála v neděli 29. září večer na Novojičínsku, druhá dnes, ve středu 2. října, na Karvinsku.

Na železniční koridor k obci Pustějov (Novojičínsko) vyslali operátoři ZZS mošnovskou posádku rychlé lékařské pomoci v neděli o půl jedenácté večer. Muž, jehož totožnost záchranáři neznali, nejevil po kolizi s vlakem známky života, utrpěl mnohočetná poranění a zasahující lékař již mohl pouze konstatovat jeho smrt.

Ve středu 2. října po desáté hodině dopolední vyjížděly posádky ZZS ze základen v Bohumíně a Orlové k postiženému do Dolní Lutyně na Karvinsku. Třiatřicetiletý muž utrpěl při střetu s vlakovou soupravou i v tomto případě poranění neslučitelná se životem a na místě, ještě před příjezdem záchranářů, jim podlehl.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG