Na 38,5. kilometru dálnice D11, ve směru na Prahu, došlo v pátek večer k tragické nehodě. Z doposud neznámých příčin tam řidič motocyklu naboural zezadu do kamionu, a to v místě, kde je na dálnici zúžení.
Na místo okamžitě vyjeli policisté, hasiči i záchranáři. Povolán byl vrtulník LZS.
Autu na dálnici D6 upadlo za jízdy kolo, v protisměru narazilo do projíždějící škodovky. Dva mrtví
„Dálnici jsme ve směru na Prahu uzavřeli. Řidiče motocyklu resuscitovali záchranáři, bohužel i přes veškerou jejich snahu se u něj nepodařilo obnovit životní funkce,“ uvedli zástupci středočeských policistů.
Vrtulník se tak zpět na svou základnu vracel prázdný.
Nehodu zadokumentovali policisté, kteří nadále prověřují veškeré okolnosti jejího vzniku.

