Muž místo slíbeného sexu přišel o peněženku a spodní prádlo | Týdeník Policie

Muž místo slíbeného sexu přišel o peněženku a spodní prádlo

Muž místo slíbeného sexu přišel o peněženku a spodní prádlo

Plzeňští policisté šetří přečin krádež, ke kterému došlo 17. září 2019 kolem druhé hodiny ráno v Plzni poblíž Centrálního autobusového nádraží. Při odchodu z restaurace potkal 31letý muž dvě ženy, kdy jedna z nich mu nabídla sexuální služby.

Mladý muž souhlasil a po domluvě s nimi odešel na travnatou plochu blízko pole. Tady se svlékl a oblečení pohodil do trávy. Jedné z žen ještě předal částku 500 korun. Ta i s penězi odešla z místa pryč. Po chvíli se vrátila, ale nebyla sama. Přišel s ní ještě cizí muž, který posvítil baterkou poškozenému do obličeje, a potom mu sebral kraťasy i se spodním prádlem.

Poškozený muž ovšem nepřišel ,,jen“ o oblečení, ale také o peněženku s finanční hotovostí 5 tisíc korun, kterou měl uschovanou v kapse kalhot. Ve druhé kapse měl mobilní telefon, který mu zloději také odcizili. Pachatelé mu tak způsobili škodu za téměř 10 tisíc korun.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež a po pachatelích pátrají.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG