V úterý 5. srpna, před pátou hodinou odpoledne, přijali policisté oznámení o vozidle v rybníce v katastru obce Křoví na Žďársku. Automobil byl jednotkou hasičského záchranného sboru z rybníka vytažen. Ve vozidle se nikdo nenacházel.
Vozidlo policisté zajistili, zkontaktovali majitele a zjistili, že dvaapadesátiletý muž se s vozidlem otáčel, přičemž zajel do rybníka.
Z vozidla se mu podařilo dostat a i se svým psem doplavali na břeh a z místa odešli. Ke zranění muže nedošlo.
Při události nedošlo k úniku provozních kapalin. Vozidlo bylo následně předáno zpět majiteli.
