Muž odmítal v nočním klubu zaplatit útratu 28 tisíc korun, poté volal o pomoc strážníkům

Muž odmítal v nočním klubu zaplatit útratu 28 tisíc korun, poté volal o pomoc strážníkům

Ve čtvrtek 8. listopadu v půl druhé ráno přijalo operační středisko městské policie v Českých Budějovicích žádost o pomoc od mladého muže, který uvedl, že je držen násilím v jednom z nočních klubů.

Z telefonátu bylo velmi obtížné určit, kde k problému mělo dojít. Zprvu to vypadalo, že muž není ani v Českých Budějovicích. Přesto byli strážníci ihned vysláni k prověření události do jednoho z nočních podniků, kde se mohl oznamovatel pravděpodobně nacházet.

Posléze se ukázalo, že ve vytipovaném klubu byl podnapilý host, který odmítal zaplatit nemalou útratu. Způsobená škoda se měla vyšplhat k osmadvaceti tisícům. Strážníci si na místo přivolali Policii ČR, která si událost převzala k dalšímu řešení.


Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG