Muž se v Kladně ukájel u trampolín, dohonila ho kladenská prvosledová hlídka | Týdeník Policie

Muž se v Kladně ukájel u trampolín, dohonila ho kladenská prvosledová hlídka

Muž se v Kladně ukájel u trampolín, dohonila ho kladenská prvosledová hlídka

Vyšetřovatel služby kriminální policie v minulých dnech zahájil trestní stíhání jednatřicetiletého muže z Kladna a to ze spáchání přečinu výtržnictví, kterého se dopustil tím, že v sobotu 29. června 2019 v odpoledních hodinách v Kladně v lesoparku u Sletiště, v blízkosti trampolínového parku, se dopustil hrubé neslušnosti tím, že zde onanoval. Navíc tento čin spáchal opětovně poté, co byl pro trestný čin výtržnictví v roce 2008 odsouzen.

Skutek nahlásily na tísňovou linku 158 pracovnice výše uvedeného centra, kdy si jedna z oznamovatelek povšimla muže, který stál za plotem u cyklostezky a ukájel se.

Na místo ihned vyrazily policejní hlídky a policisté se spojili s oznamovatelkou. Ta mužům zákona sdělila, že muž ve věku asi třiceti let, tmavší pleti, který měl na sobě oblečené světlé tričko, modré kraťasy a na nohou bílé ponožky a šedé tenisky, se dal na útěk do lesa, jakmile spatřil policejní vozidla. Policisté oddělení hlídkové služby pronásledovali muže v lese, kde byl cca po dvě stě metrech dostižen a zadržen.

Provedenou lustrací bylo zjištěno, že se jedná o jednatřicetiletého recidivistu, který byl následně eskortován na policejní oddělení. Muž se ke své činnosti doznal.

Za výše uvedený přečin výtržnictví hrozí obviněnému trest odnětí svobody až na tři roky.

Poděkování patří také všímavým oznamovatelkám, které nezůstaly lhostejné k protizákonnému jednání muže a celou věc bez prodlení nahlásily na tísňovou linku Policie ČR.


Pátrací akce po pohřešovaném seniorovi u Valašských Klobouk měla šťastný konec

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu ...

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu Královec u Valašských Klobouk, kde byl na procházce. Oznámení o zmizení ...

Více než 200 litrů pálenky chtěl vyměnit za traktor, cestou si ho ale všimli celníci

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole ...

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole jihomoravští celníci. Při rutinní kontrole na dálnici D46 ve směru na Olomouc si ...

Převrácený náklaďák skončil po nehodě u Kfel pod mostem

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. ...

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. Provoz na silnici z Karlových Varů na Plzeň byl kvůli nehodě zcela ...

Size: XS SM MD LG