Muž v Kladně rozebral cizí plot, chtěl ho odvézt do sběru | Týdeník Policie

Muž v Kladně rozebral cizí plot, chtěl ho odvézt do sběru

Muž v Kladně rozebral cizí plot, chtěl ho odvézt do sběru

Ve středu ráno přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení o rozebraném plotě bývalé sběrny druhotných surovin v ulici Slánská.

Když přijela hlídka na místo, tak zjistila, že chybí část plotu, který tvořily plechové tabule modré barvy. Některé byly složené na hromadě nedaleko a další část měl naloženou muž, kterého strážníci zastavili na křižovatce ulic Hajnova a Dukelských hrdinů. Muž se snažil svůj lup odvést do sběru a při tom náklad vysypal do vozovky.

Strážníci vyrozuměli majitele objektu a také Policii České republiky. Při kontrole areálu hlídka zjistila vypáčené dveře stavební buňky a uvnitř spal další nezvaný host. Jednatelka společnosti vyčíslila škodu na oplocení ve výši dvou tisíc pět set korun.

Muž, který se snažil odcizené plechy odvést, je musel vrátit na své místo a byl na místě řešen strážníky v příkazním řízení. Druhého nezvaného hosta si převzali policisté k dalšímu šetření pro podezření z trestného činu.

Foto: MP Kladno

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG