Na Pražském okruhu u Řeporyjí shořel Peugeot, k požáru došlo na totožném místě, jako na začátku května

Na Pražském okruhu u Řeporyjí shořel Peugeot, k požáru došlo na totožném místě, jako na začátku května

Na 19,2. kilometru Pražského okruhu, ve směru na letiště, došlo v neděli odpoledne k požáru osobního automobilu zn. Peugeot.

Na místo byly vyslány hlídky Oddělení řízení dopravy a MOP Stodůlky a dále pak jednotky HZS Praha ze stanice Radotín a JSDH Praha – Řeporyje.

Provoz ve směru na letiště musel být dočasně zastaven. Hasiči požár zlikvidovali vysokotlakým proudem vody. Vůz byl požárem zasažen v plném rozsahu. Nikomu z posádky se nic nestalo.

Po likvidaci požáru byl ve směru na letiště zprůjezdněn jeden jízdní pruh. Okolnosti vzniku požáru a výši škody zjišťuje vyšetřovatel HZS Praha. Při požáru byl poškozen také povrch dálnice.

K požáru došlo na zcela totožném místě, jako na začátku května. Tehdy zde po střetu s kamionem převážejícím historické tanky začal hořet vězeňský autobus. Jeden z příslušníků vězeňské služby bohužel nehodu nepřežil. 14 lidí tehdy utrpělo zranění a skončilo v péči záchranářů.

Foto: Týdeník Policie

V hořící garáži v Chebu našli hasiči dvě lidská těla

K hlášenému požáru garáže v centru Chebu vyjížděli hasiči v noci z úterý na středu. Na místě zasahovaly tři ...

K hlášenému požáru garáže v centru Chebu vyjížděli hasiči v noci z úterý na středu. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů. Jednalo se o objekt složený z několika garáží, hořelo v jedné z ...

V Obřím dole zkolaboval turista, k jeho záchraně vzlétl vrtulník LZS

Turista v úterý odpoledne zkolaboval v horních partiích Obřího dolu, zároveň si poranil hlavu, zasahovali členové ...

Turista v úterý odpoledne zkolaboval v horních partiích Obřího dolu, zároveň si poranil hlavu, zasahovali členové Horské služby i letečtí záchranáři. Další turisté, kteří byli svědky nehody, ...

Policisté z Prahy II. obdrželi darem od dva automatizované externí defibrilátory

Policisté druhého policejního obvodu mají nově k dispozici dva přístroje AED, které dostali darem od Městské části ...

Policisté druhého policejního obvodu mají nově k dispozici dva přístroje AED, které dostali darem od Městské části Prahy 2. Policisté druhého policejního obvodu v přímém výkonu služby mají ve ...

Size: XS SM MD LG